Serwis internetowy www.bukmacherzydlasportu.pl jest źródłem aktualnych informacji o kolejnych inicjatywach pro-sportowych realizowanych w ramach programu „Wspieramy Polski Sport”, organizowanego przez najstarszą w Polsce firmę bukmacherską, sponsora Odry Wodzisław.

 

Misją akcji jest poprawa sytuacji materialnej polskich sportowców i stwarzanie im jak najlepszych warunków rozwoju. Pierwszą inicjatywą z tego cyklu jest projekt „Wspieramy Polską Piłkę Nożną”. Dzięki niemu 40 drużyn piłkarskich – wśród których mogą się znaleźć zarówno zespoły z pierwszej, jak i piątej ligi czy klasy okręgowej – będzie trenować w strojach tej samej marki, co kluby polskiej Ekstraklasy czy reprezentacje narodowe.

 
 
 

ORGANIZATOR I SPONSOR PROJEKTU:

Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. – do 2008 roku funkcjonująca pod nazwą Profesjonał – jest najstarszą polską firmą działającą w tej branży. W 1996 roku Spółka otrzymała pierwsze zezwolenie Ministra Finansów i od tego momentu, jako tzw. operator naziemny, prowadzi działalność i odprowadza podatki w Polsce. Fortuna jest przedsiębiorcą działałającym na terenie całej Polski i zatrudniającym niemal 1000 pracowników.

Firma jest zaangażowana w działania charytatywne oraz propagowanie odpowiedzialnej gry, a część zysku z zakładów jest przeznaczona na wspieranie rozwoju młodzieży w dziedzinie sportu. Fortuna zakłady bukmacherskie jest sponsorem Odry Wodzisław, uczestniczącej w rozgrywkach polskiej Ekstraklasy.

 

PARTNERZY PROJEKTU:

Umbro - ikona brytyjskiego futbolu i jednocześnie najbardziej piłkarska marka świata. Łączy sportowe dziedzictwo, bogate tradycje oraz nowoczesne krawiectwo i innowacyjność technologiczną. Wszystko po to, by tworzyć przełomowe, profesjonalne, ale jednocześnie stylowe produkty piłkarskie. Od momentu stworzenia marki przez braci Humphrey w 1924 roku, historia Umbro naznaczona jest sukcesami mistrzów futbolu. Są wśród nich tytuły Mistrza Świata w piłce nożnej zdobywane między innymi przez reprezentacje Brazylii, Anglii i Francji. W produktach UMBRO występowały i występują gwiazdy futbolu, m.in. Michael Owen, John Terry, Deco. Marka jest sponsorem reprezentacji Anglii. Również w Polsce piłkarze w strojach z dwoma diamentami są podziwiani za osiągnięcia na piłkarskich arenach.

 

Polski Związek Piłki Nożnej – ogólnokrajowy związek sportowy, działający na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, posiadający osobowość prawną oraz będący jedynym prawnym reprezentantem polskiej piłki nożnej (jedenastoosobowej, halowej, plażowej – zarówno mężczyzn, jak i kobiet – we wszystkich kategoriach wiekowych) w kraju i zagranicą. PZPN został założony w 1919 roku w Warszawie.
 

Od 1923 PZPN jest członkiem Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA), a od 1955 należy do Unii Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA).
 

 
 
© 2010 by BUKMACHERZY DLA SPORTU

AKTUALNOŚCI

WSPIERAMY POLSKĄ PIŁKĘ NOŻNĄ

PARTNERZY PROJEKTU

FAQ

KONTAKT