Serwis internetowy www.bukmacherzydlasportu.pl jest źródłem aktualnych informacji o kolejnych inicjatywach pro-sportowych realizowanych w ramach programu „Wspieramy Polski Sport”, organizowanego przez najstarszą w Polsce firmę bukmacherską, sponsora Odry Wodzisław.

 

Misją akcji jest poprawa sytuacji materialnej polskich sportowców i stwarzanie im jak najlepszych warunków rozwoju. Pierwszą inicjatywą z tego cyklu jest projekt „Wspieramy Polską Piłkę Nożną”. Dzięki niemu 40 drużyn piłkarskich – wśród których mogą się znaleźć zarówno zespoły z pierwszej, jak i piątej ligi czy klasy okręgowej – będzie trenować w strojach tej samej marki, co kluby polskiej Ekstraklasy czy reprezentacje narodowe.

 
 
 

PZPN patronem honorowym projektu „Wspieramy Polską Piłkę Nożną“!


Data dodania: 07.04.2010

 

 

Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) objął patronatem honorowym projekt sponsoringowy „Wspieramy Polską Piłkę Nożną“. Pomysłodawcą inicjatywy jest najstarsza w Polsce firma organizująca zakłady wzajemne, sponsor Odry Wodzisław. Celem akcji jest wyposażenie w stroje sportowe zawodników 40 polskich drużyn piłkarskich. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.
 

„Wśród zawodników grających w polskich klubach piłkarskich można znaleźć bardzo wielu utalentowanych sportowców, którzy mogą być szansą dla polskiego futbolu i walczyć o najwyższe trofea w międzynarodowych rozgrywkach piłki nożnej. Niestety, mniej znane drużyny nie mogą liczyć na tak duże zainteresowanie sponsorów, jak Ekstraklasa. Dlatego należy wspierać wszelkie inicjatywy, które mają na celu poprawę sytuacji materialnej mniejszych klubów i stwarzanie im jak najlepszych warunków rozwoju zawodników“ – mówi Janusz Matusiak, wiceprezes PZPN ds. futbolu zawodowego.
 

Program „Wspieramy Polską Piłkę Nożną“ dedykowany jest polskim drużynom piłkarskim, bez względu na pozycję w klasyfikacji – od zespołów regionalnych aż do pierwszej ligi. Spośród klubów, które do 14 maja 2010 zgłoszą chęć udziału w konkursie za pośrednictwem strony internetowej www.bukmacherzydlasportu.pl, zostanie wybranych 40. Zawodnicy tych drużyn otrzymają po 2 zestawy strojów sportowych marki UMBRO, dla bramkarza i pozostałych zawodników. Łączna wartość wszystkich zestawów wynosi niemal 200 tys. zł.
 

Polski Związek Piłki Nożnej to ogólnokrajowy związek sportowy, działający na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, posiadający osobowość prawną oraz będący jedynym prawnym reprezentantem polskiej piłki nożnej (jedenastoosobowej, halowej, plażowej – zarówno mężczyzn, jak i kobiet – we wszystkich kategoriach wiekowych) w kraju i zagranicą. PZPN został założony w 1919 roku w Warszawie. Od 1923 PZPN jest członkiem Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA), a od 1955 należy do Unii Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA).
 

Formularz zgłoszenia do konkursu „Wspieramy Polską Piłkę Nożną” dostępny jest tutaj.
 

Powrót »

 
© 2010 by BUKMACHERZY DLA SPORTU

AKTUALNOŚCI

WSPIERAMY POLSKĄ PIŁKĘ NOŻNĄ

PARTNERZY PROJEKTU

FAQ

KONTAKT