Serwis internetowy www.bukmacherzydlasportu.pl jest źródłem aktualnych informacji o kolejnych inicjatywach pro-sportowych realizowanych w ramach programu „Wspieramy Polski Sport”, organizowanego przez najstarszą w Polsce firmę bukmacherską, sponsora Odry Wodzisław.

 

Misją akcji jest poprawa sytuacji materialnej polskich sportowców i stwarzanie im jak najlepszych warunków rozwoju. Pierwszą inicjatywą z tego cyklu jest projekt „Wspieramy Polską Piłkę Nożną”. Dzięki niemu 40 drużyn piłkarskich – wśród których mogą się znaleźć zarówno zespoły z pierwszej, jak i piątej ligi czy klasy okręgowej – będzie trenować w strojach tej samej marki, co kluby polskiej Ekstraklasy czy reprezentacje narodowe.

 
 
 

40 klubów piłkarskich ma szansę na nowego sponsora!


Data dodania: 29.03.2010

 

 

Najstarsza w Polsce firma organizująca zakłady wzajemne, sponsor Odry Wodzisław, rozpoczęła program sponsoringowy „Wspieramy Polską Piłkę Nożną“. Inicjatywa ma na celu wyposażenie w stroje sportowe zawodników 40 polskich drużyn piłkarskich. Szczegółowe informacje dostępne są na www.bukmacherzydlasportu.pl

 

Program „Wspieramy Polską Piłkę Nożną“ dedykowany jest polskim drużynom piłkarskim, bez względu na pozycję w klasyfikacji – od zespołów regionalnych aż do pierwszej ligi. Spośród klubów, które do 14 maja 2010 roku zgłoszą chęć udziału w konkursie, zostanie wybranych 40. Zawodnicy tych drużyn otrzymają po 2 zestawy strojów sportowych marki UMBRO. Łączna wartość wszystkich kompletów wynosi niemal 200 tys. zł.

 

„Ze względu na naszą działalność na rynku zakładów wzajemnych, jesteśmy mocno związani ze sportem. Obecnie sponsorujemy Odrę Wodzisław. Postanowiliśmy jednak rozszerzyć prowadzone dzialania na rzecz rozwoju polskiej piłki nożnej. Dzięki naszej inicjatywie 40 drużyn piłkarskich – wśród których mogą się znaleźć zarówno zespoły z pierwszej, jak i piątej ligi czy klasy okręgowej – będzie trenować w strojach tej samej marki, co kluby polskiej Ekstraklasy czy reprezentacje narodowe” – mówi Lukáš Pěcha, Dyrektor Marketingu w firmie bukmacherskiej realizującej projekt „Wspieramy Polską Piłkę Nożną”.

 

Warunkiem udziału w polskiej edycji projektu „Wspieramy Polską Piłkę Nożną” jest przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej www.bukmacherzydlasportu.pl. Zwycięzcy otrzymają stroje sportowe przeznaczone dla bramkarza i pozostałych zawodników, na które składają się: t-shirty Olympico, szorty Olympico, getry, bluzy bramkarskie oraz spodnie GK padded. Termin zgłoszeń upływa 14 maja 2010.

 

Akcja „Wspieramy Polską Piłkę Nożną” jest kolejnym projektem mającym na celu poprawę kondycji drużyn sportowych, realizowanym przez jedną z najstarszych w Polsce firm bukmacherskich. Spółka zorganizowała już dwukrotnie podobną inicjatywę na rzecz klubów piłkarskich w Czechach, gdzie posiada swoje przedstawicielstwo i od 20 lat prowadzi działalność związaną z zakładami bukmacherskimi. W latach 2008-2009 sfinansowała budowę i remonty ośrodków sportowych, a także ufundowała stroje sportowe. W tym czasie wsparcie rzeczowe lub finansowe otrzymało 232 spośród 855 czeskich drużyn, które zgłosiły się do projektu.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie „Wspieramy Polską Piłkę Nożną” zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.bukmacherzydlasportu.pl

Powrót »

 
© 2010 by BUKMACHERZY DLA SPORTU

AKTUALNOŚCI

WSPIERAMY POLSKĄ PIŁKĘ NOŻNĄ

PARTNERZY PROJEKTU

FAQ

KONTAKT