Serwis internetowy www.bukmacherzydlasportu.pl jest źródłem aktualnych informacji o kolejnych inicjatywach pro-sportowych realizowanych w ramach programu „Wspieramy Polski Sport”, organizowanego przez najstarszą w Polsce firmę bukmacherską, sponsora Odry Wodzisław.

 

Misją akcji jest poprawa sytuacji materialnej polskich sportowców i stwarzanie im jak najlepszych warunków rozwoju. Pierwszą inicjatywą z tego cyklu jest projekt „Wspieramy Polską Piłkę Nożną”. Dzięki niemu 40 drużyn piłkarskich – wśród których mogą się znaleźć zarówno zespoły z pierwszej, jak i piątej ligi czy klasy okręgowej – będzie trenować w strojach tej samej marki, co kluby polskiej Ekstraklasy czy reprezentacje narodowe.

 
 
 
 1. Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
  Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać do Organizatora (za pośrednictwem strony internetowej) w terminie do 14 maja 2010 roku do godziny 24:00.
   

 2. Jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w konkursie?
  Do udziału w konkursie mogą zgłaszać się kluby sportowe mające osobowość prawną i zarejestrowane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Klub musi posiadać sekcję piłki nożnej. Warunkiem udziału w konkursie jest wysłanie do Organizatora wypełnionego formularza zgłoszeniowego (za pośrednictwem strony internetowej).
   

 3. Czy za udział w konkursie trzeba zapłacić?
  Udział w konkursie jest bezpłatny.

 1. Kto decyduje o wyborze klubów?
  W skład komisji konkursowej wejdzie co najmniej 3 osoby, w tym 2 przedstawicieli Organizatora i jeden wyznaczony przez Polski Związek Piłki Nożnej.
   

 2. Jakie są kryteria wyboru klubów?
  Komisja konkursowa weźmie pod uwagę zasięg, częstotliwość oraz poziom rozgrywek, w których uczestniczy klub. O wyborze będzie też decydować liczba drużyn młodzików, a także historia, wizja i stratega rozwoju klubu.
   

 3. Jak uzyskać regulamin?
  Regulamin konkursu można uzyskać tutaj. W formularzu wystarczy wpisać adres e-mail, na który regulamin zostanie przesłany w ciągu pięciu minut.
   

 4. Czy drużyny kobiece mogą się zgłaszać? Czy są stroje dla kobiet?
  Konkurs jest dostępny dla wszystkich polskich drużyn piłkarskich. Dotyczy to zarówno zespołów męskich, jak i kobiecych. Wśród kompletów strojów dla drużyn nagrodzonych w konkursie, nie ma strojów typowo damskich.
   

 5. Kiedy nastąpi ogłoszenie wyników?
  Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 25 maja 2010. Lista laureatów konkursu zostanie umieszczona na stronie www.bukmacherzydlasportu.pl. Informacja o nagrodzie będzie również przekazana zwycięzcom telefonicznie i/lub za pomocą poczty elektronicznej.
   

 6. Z czego składa się zestaw strojów?
  Laureat konkursu otrzyma 2 zestawy strojów. Każdy zestaw będzie składał się z ubioru dla 1 bramkarza (bluza, spodnie bramkarskie, getry) oraz strojów dla pozostałych 15 zawodników (T-shirty, shorty, getry).

 
 
© 2010 by BUKMACHERZY DLA SPORTU

AKTUALNOŚCI

WSPIERAMY POLSKĄ PIŁKĘ NOŻNĄ

PARTNERZY PROJEKTU

FAQ

KONTAKT